Moja pasją jest tworzenie w każdej możliwej formie. Wierzę w zrównoważone projektowanie i nowoczesne technologie. Uważam, że każdy budynek może oddać otoczeniu więcej niż zabiera. W projektach kładę nacisk nie tylko na warstwę wizualną, ale również jego oddziaływanie na środowisko.

Doświadczenie zdobywałem w interdyscyplinarnych pracowniach. Członkostwo w profesjonalnych zespołach i wkład w kompleksowe projekty dało mi to możliwość poznania skrajnie różnych warsztatów pracy. Te doświadczenia napełniły mnie inspiracjami i odpowiednimi umiejętnościami.

Skupiam się na detalach i staram się doprowadzać projekt jak najbliżej perfekcji, używając do tego nowoczesnych technologii i materiałów. Zawsze szukam kreatywnych rozwiązań, które sukcesywnie wdrażam w moich projektach.

Uważam, że celem projektowania jest przekraczanie granic postawionych przez poprzednie pokolenia i urzeczywistnianie idei które kiedyś wydawały się nieosiągalne.Co możemy razem stworzyć? Z wykształcenia jestem architektem, z pasją wykonuję również projekty wnętrz, lubię kreować przestrzeń, dlatego wszystko co z tym związane jest dla mnie warte wkładu własnej siły i pomysłów.

- projekty architektoniczne – mimo braku własnych autorskich projektów, mam na tym polu duże doświadczenie dzięki wieloletniej stałej współpracy z jednymi z największych renomowanych jednostek projektowych. Czas wykazać się także na polu własnej działalności - zachęcam do współpracy.

- projekty wnętrz – to moja pasja rozwijana jeszcze za czasów studenckich. Każda z pośród wielu udany realizacji to nie tylko powód do dumy, ale też nowe znajomości i doświadczenia. Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia i dopasowania do potrzeb użytkowników.

- a także cała gama pokrewnych gałęzi związanych z branżą, m.in.: projekty elewacji, zmiany sposobu użytkowania lokalu, wizualizacje, prowadzenie inwestycji „pod klucz” i wiele innych. Zachęcam do kontaktu!
Broncel & Rożniata © Copyright 2018. Design by Marcel Badetko